>BORAN TORNA;Flanş,düz flanş,kör flanş,kalorifer flanşı,Dalgıç Pompa Flanşı Konya

.:: Kurumsal Kimlik ::.

 

BORAN TORNA; Flanş imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

1995 yılında  flanş ve yarı mamül flanş üretimi yapmak amacıyla sektördeki faaliyetine başlamıştır .

İmalatımız;

Damla sulama ve Dalgıç pompa flanşları, PN6 Kalorifer flanşları, Borulu kalorifer flanşları  ile Doğalgaz flanşları, Damla sulama filtre üst kapakları, damla sulama   bombeleri, Damla sulama, Dalgıç pompa ve kalorifer tesisatı Patent Dirsekleri, Damla sulama kelebek vanaları, Patent Dirsek flanşları, Damla sulama-Dalgıç pompa-kalorifer ve Doğalgaz bağlantı elemanları, Flanş contaları ve flanş hammaddelerinden oluşmaktadır.

Günümüz bilgi çağında firma ile müşteri arasındaki bilgi akışını artırmak, teknolojik gelişmeleri müşteri ihtiyaç ve beklentilerini maksimum düzeyde karşılayacak toplam kalite seviyesini oluşturmak firmamızın politikasıdır.

Verdiği kaliteli hizmet, sürekli gelişime açık vizyonu ile bugün daha da güçlenerek , faaliyet alanının lideri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Firmamız müşterilerine sağladığı teknik destek, piyasa ve pazar deneyimi, yerli ve yabancı ürün satış hizmetleri, kaliteli ve uygun fiyatlar sunması, düzenli ve zamanında ürün teslimi ile sektörde büyüyerek, flanş üretiminde sektörün haklı gururu olmuştur.

Müşteri ilişkilerinin 'satışa kadar' değil, özellikle 'satıştan sonra' başladığını bilen, herhangi bir teknik aksaklık durumunda müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisi olan firmamız bizlere referans olan siz müşterilerimizle güvenirliğini kanıtlamıştır.

Misyon; 

Sürekli gelişmeyi ilke edinmiş, dünya standartlarındaki üretim kalitesi ve girişimci gücü ile müşteri memnuniyetini esas alan bir kuruluş olmak.

Vizyon;

Kalite, ekonomik üretim ve hızlı teslim politikası ile müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyerek, hayatın kalitesini daha da arttırmak.